real estate menu left
real estate menu right

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Asics bude partnerem paraatletiky až do roku 2020
Úterý, 25 Říjen 2016 11:07

Mezinárodní paraatletická federace IPC podepsala nedávno smlouvu s firmou Asics, která se stala oficiálním partnerem federace až do roku 2020. Asics na základě smlouvy dodá vybavení členům IPC. Dalším oficiálním partnerem federace je od roku 2014 pojišťovna Allianz. Pro paraatlety je nyní v nabídce mnohem větší škála závodů než dříve, a to na všech úrovních, rok 2017 bude obzvláště nabitý.

 
Výsledky Amer Sports za 3. čtvrtletí 2016
Úterý, 25 Říjen 2016 05:20

Tržby koncernu Amer Sports, ke kterému patří značky jako Salomon, Wilson, Atomic, Arc’teryx, Suunto nebo Mavic, ve 3. čtvrtletí (červenec až září 2016) dosáhly 736,8 milionů eur, což představuje meziroční nárůst o 3%. Čistý zisk se meziročně také mírně zvýšil, a to o 2% na 70,5 milionu eur. Tržby v Severní a Jižní Americe činily 304,6 milionu eur (+1%), v regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) 334,7 milionu eur (+5%) a v Asijsko-pacifickém regionu 97,5 milionu eur (6%). Prodeje v Číně se zvýšily dokonce o 21%.

Celý článek...
 
Amatérský golf zavítá v roce 2020 do Hong Kongu
Pondělí, 24 Říjen 2016 10:59

Mezinárodní golfová federace IGF oznámila, že Hong Kong bude hostit v roce 2020 Mistrovství světa amatérských týmů mužů i žen. Termín akce je v říjnu, krátce po olympijských hrách v Tokiu.

Letos se mužský turnaj konal v Mexiku a účastnilo se ho 71 týmů, ženská klání 55 týmů probíhala na hřištích ve Švýcarsku. Turnaj v roce 2018 se uskuteční v irském Dublinu.

 
Vysílací práva na anglický fotbal byla prodána za miliardu dolarů
Pondělí, 24 Říjen 2016 05:23

Anglická fotbalová asociace překoná miliardovou hranici za prodej mezinárodních vysílacích práv mimo Velkou Británii. Smlouvu uzavřela s marketingovými agenturami IMG a Pitch International. Pitch se stal majitelem práv pro západní Evropu, Střední východ a severní Afriku. IMG pokryje zbytek světa. Celková hodnota obou smluv má činit přes miliardu dolarů a bude pokrývat období 6 sezón od sezóny 2018/19 až 2023/24, což činí asi 167 milionů dolarů na sezónu. To je téměř dvojnásobek toho, co fotbalová asociace dostávala od různých agentur a mediálních skupin dosud.

Celý článek...
 
Isinbajevová bude kandidovat do čela ruské atletiky
Neděle, 23 Říjen 2016 06:20

Ruská tyčkařka Jelena Isinbajevová potvrdila, že se bude ucházet o místo prezidentky Ruské atletické federace ARAF a tím nahradí dosavadního prezidenta Dmitrije Šljachtina. Isinbajevová má již funkci u Mezinárodního olympijského výboru. Jejím cílem bude snaha o navrácení kreditu ruské atletiky a znovupřipojení k Mezinárodní atletické federaci. Volba se uskuteční 9. prosince 2016.

 
Wanda investuje do turistických a sportovních komplexů
Sobota, 22 Říjen 2016 07:16

Generální ředitel čínské společnosti Wanda – Wang Jianlin - podepsal smlouvu o investování 9,45 miliard dolarů. Peníze budou použity pro stavbu turistického a sportovního komplexu ve městě Ťi-nan. Do komplexu budou patřit kromě sportovních zařízení a tematického parku také hotely a nákupní pasáže. Cílem projektu je vytvoření konkurence k nově otevřenému Disney parku, který začal s provozem v červnu v Šanghaji.

Celý článek...
 
Sponzor fotbalové ligy chce prosadit velké změny
Pátek, 21 Říjen 2016 11:42

Transparentní financování, boj s korupcí, ustavení fanouškovského ambasadora, zavedení videa a lepší komunikace ohledně sporných momentů. To je pět bodů, které prosazuje nový generální partner fotbalové ligy ePojisteni.cz pro kultivaci a zatraktivnění českého fotbalu. „Pro podporu nejvyšší fotbalové ligy jsme se rozhodli také proto, že chceme aktivně přispět k větší transparentnosti a profesionalizaci českého fotbalu. Cítíme zodpovědnost za fotbal v České republice, a proto jsme připravili konkrétní návrhy, které podle nás výrazně pomohou,“ poznamenal Dušan Šenkypl, ředitel společnosti ePojisteni.cz.

Celý článek...
 
Hospodářské výsledky olympiády v Riu
Pátek, 21 Říjen 2016 08:36

Výkonný ředitel organizačního výboru olympijských a paralympijských her v Riu Sidney Levy zveřejnil výsledky hospodaření celé akce. Organizátoři potřebují ještě 30 milionů dolarů pro úhradu zbylých dluhů provozního rozpočtu, který neobsahoval výdaje na výstavbu stadionů, cest nebo jiné infrastruktury. Tyto neprovozní výdaje činily mezi 10 a 12 miliardami dolarů, peníze pocházely z veřejných i soukromých zdrojů.

Provozní rozpočet činil k poslednímu dni her 2,8 miliard dolarů.

Celý článek...
 
LaLiga má nově zastoupení v Indii
Čtvrtek, 20 Říjen 2016 10:10

Španělská LaLiga otevřela v září v Novém Dillí celkově druhou indickou kancelář, která má pomáhat v podpoře sledovanosti španělského fotbalu. Indie se stala v poslední době pro španělský fotbal klíčovým trhem. Cílem spolupráce je současně vzdělávání indických trenérů. Otevření kanceláře se kromě zástupců indické a španělské fotbalové asociace zúčastnil i celý daviscupový tým, který krátce nato hrál proti indickým tenistům. LaLiga má kromě Indie pobočky i v USA, Jižní Africe, Nigérii, Číně a v Dubaji.

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 6 z 23

Search

Reklama

Banner

Reklama

Banner

Anketa

V uplynulé sezóně jaro/léto 2016 jsem za sportovní vybavení utratil(a)
 Založeno na Joomla!. Designed by: Joomla Theme, domains hosting. Valid XHTML and CSS.