real estate menu left
real estate menu right

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Yao Ming se angažuje v kickboxu
Pátek, 14 Říjen 2016 10:26

Private equity společnost Yao Capital, která byla založena basketbalovou hvězdou Yao Mingem, koupila podíl ve firmě Glory Sports International. Ta je organizátorem série závodů v kickboxu Glory. Výše podílu ani kupní částka nejsou známy. Předpokládá se ale, že cílem akvizice je dosažení asijského trhu a oslovení dalších příznivců, hlavně mladé generace.

 
Výsledky VF Corporation za 2. čtvrtletí 2016
Pátek, 14 Říjen 2016 06:33

Celkové tržby koncernu VF za duben až červen 2016 dosáhly 2,4 miliardy USD, což je o 1% více než ve stejném období loňského roku. Obrat divize Outdoor a akční sporty činil 1,4 miliardy USD (meziroční nárůst o 2%). Tržby za zboží značky The North Face se ve 2. čtvrtletí meziročně zvýšily o 2%, u značky Vans o 4%, zatímco u Timberlandu se snížily o 7%. Provozní zisk společnosti meziročně klesl o 3% na 211 milionů dolarů.

Celý článek...
 
Katarský turismus hradí třetinu rozpočtu fotbalového klubu PSG
Čtvrtek, 13 Říjen 2016 11:07

Fotbalový klub Paris St. Germain uzavřel se společností Qatar Tourism Authority (QTA) smlouvu o pokračování spolupráce. Podle této smlouvy zaplatí QTA na další sezónu 175 milionů eur, čímž uhradí 30 procent celého rozpočtu na jednu sezónu.

Vedení klubu zároveň prodloužilo smlouvu s firmou Boss, která obléká hráče, trenéry i asistenty při oficiálních příležitostech během domácích zápasů ve francouzské lize i v Lize mistrů.

 
Skokané na lyžích budou mít v Norsku novou lukrativní minitour
Čtvrtek, 13 Říjen 2016 05:47

Seriál Světového poháru skokanů na lyžích zpestří v nadcházející sezoně nová minitour v Norsku s názvem Raw Air. Během deseti dnů na čtyřech můstcích se budou skokanům počítat výsledky šesti závodů a čtyř kvalifikací, z čehož dva budou závody družstev. Celkový vítěz získá 60 000 eur (cca 1,6 milionu korun).

Celý článek...
 
Wanda Group investuje do sportu
Středa, 12 Říjen 2016 10:27

Čínská společnost Wanda Group investovala v poslední době mnoho prostředků do sportovní oblasti. Stala se sponzorem triatlonových závodů Ironman. Přes svou marketingovou agenturu Infront Sports and Media podporuje Světovou basketbalovou federaci FIBA a je i oficiálním partnerem fotbalového svazu FIFA.

 
V příštím roce dá stát na sportování dětí miliardu, třikrát víc než letos
Středa, 12 Říjen 2016 06:09

V roce 2017 podpoří stát sportování dětí a mládeže v oddílech miliardou korun, což je trojnásobek letošní částky. O 700 milionů korun vyšší dotaci si rozdělí také juniorská a seniorská reprezentace, o 100 milionů naroste podpora resortních sportovních center. Nově bude finanční podpora sportu stanovena na tři roky, což organizacím umožní lépe plánovat své hospodaření.

Celý článek...
 
T-Mobile se stal hlavním sponzorem českého florbalu
Úterý, 11 Říjen 2016 10:53

Český florbal a T-Mobile uzavřeli partnerství, díky kterému se z mobilního operátora stane hlavní partner florbalu v Česku. Florbal tak získává technologicky silného partnera, který mu pomůže se ještě více přiblížit fanouškům. "Je to dobrá zpráva pro český florbal, že tak velká značka jako T-Mobile se rozhodla spojit s naším sportem. Jsem přesvědčený, že nám T-Mobile pomůže posunout florbal v Česku opět o krok dále a upevnit status sportu, který se snaží o neustálý rozvoj," řekl prezident Českého florbalu Filip Šuman.

Celý článek...
 
Real Madrid měl v sezóně 2015/16 rekordní hospodářské výsledky
Úterý, 11 Říjen 2016 06:08

Fotbalový klub Real Madrid oznámil, že v účetním roce 2015/16 poprvé překonal v tržbách hranici 600 milionů eur. Jeho výnosy z provozní činnosti v tomto období činily 620,1 milionu eur. K rekordním tržbám klubu přispěly úspěšné výsledky ve španělské LaLize - Real skončil druhý za Barcelonou. Rekordní hodnoty dosáhl i ukazatel EBITDA (zisk před započtením úroků, daní a odpisů), a to 163,2 milionu eur, což je o 21% více než v předešlém účetním roce. Čistý zisk klubu činil 30,3 milionu eur.

Celý článek...
 
První ročník Laver Cupu se bude konat příští rok v Praze
Pondělí, 10 Říjen 2016 10:51

V New Yorku byl nedávno představen unikátní koncept nové mužské soutěže tenisových týmů Evropy proti výběru světa, která se bude jmenovat po legendárním australském hráči Laver Cup. Premiérový ročník soutěže se uskuteční ve dnech 22. až 24. září 2017 v pražské O2 areně. Lokálními promotéry akce budou společnost Bestsport, vlastník a provozovatel O2 areny, a Česká sportovní, organizátor velkých sportovních projektů.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 23

Search

Reklama

Banner

Reklama

Banner

Anketa

V uplynulé sezóně jaro/léto 2016 jsem za sportovní vybavení utratil(a)
 Založeno na Joomla!. Designed by: Joomla Theme, domains hosting. Valid XHTML and CSS.