real estate menu left
real estate menu right

Reklama

Banner

Reklama

Banner
BP pokračuje ve sponzorování paralympiády
Úterý, 04 Říjen 2016 10:35

Mezinárodní paralympijský výbor oznámil prodloužení partnerství se společností BP na další čtyři roky do roku 2020. Firma začala s paralympijským hnutím spolupracovat v roce 2008, nyní se stala mezinárodním partnerem. Kromě toho společnost BP podporuje i národní paralympijské svazy v Angole, Azerbajdžánu, Gruzii, Nizozemí, Turecku, Trinidadu a Tobagu, ve Velké Británii, v USA, Německu a v Singapuru. Firma podporovala na cestě do Ria i jednotlivé sportovce.

 
Čínské firmy loni investovaly do evropského fotbalu přes 4 miliardy eur
Úterý, 04 Říjen 2016 06:30

Šéf investiční firmy Dalian Wanda Wang Jianlin varoval investory v Číně před investicemi do evropského fotbalu s tím, že financování i vidina zisku jsou nejisté. Číňané investovali od roku 2015 do evropských klubů kolem čtyř miliard dolarů s nadějí na získání výhodných smluv na televizní práva. Například hodnota poslední smlouvy na anglickou Premier League činí 10,5 miliardy dolarů na další tři sezóny.

Celý článek...
 
Angelique Kerber hledá dalšího hlavního sponzora
Pondělí, 03 Říjen 2016 10:44

Angelique Kerber, která se nedávno stala vítězkou tenisového US Open a dostala se na první místo světového žebříčku WTA, vykázala za poslední rok výdělek 8,5 milionů dolarů. Letos vyhrála tato německá již druhý grandslamový turnaj. Většinu z jejích výdělků tvoří startovné a odměny za turnaje. Velké sponzory má Kerberová jen dva, firmu Adidas a Porsche, její management je v procesu hledání třetího prémiového sponzora. Titul nejlepší hráčky světa by mohl její pozici na trhu ještě zlepšit. Další firmy, které tenistku menší měrou sponzorují, jsou výrobce sportovního zboží Yonex, Tenisová akademie Angelique Kerberové a Tenisové centrum a firma TennisFlex.

 
Hospodářské výsledky klubu Borussia Dortmund
Pondělí, 03 Říjen 2016 05:18

Fotbalový klub Borussia Dortmund oznámil výsledky svého hospodaření za sezónu 2015/16, v níž dosáhl rekordního obratu ve výši 376 milionů eur a zisku po zdanění 29,4 milionů eur. V předchozí sezóně činil zisk 5,5 milionů eur při tržbách 276 milionů eur. O velký nárůst tržeb se postaraly dva velké transfery hráčů – Ilkaye Gundogana a Matse Hummelse. I bez příjmů za tyto přestupy by však stejně obrat klubu vzrostl o 7 procent. Pro další sezónu se očekává další nárůst tržeb, a to v souvislosti s novou smlouvou na televizní práva týkající se všech bundesligových týmů. Rozdělovat se bude 4,64 miliard eur.

 
Zemřel „otec golfu“ Arnold Palmer
Neděle, 02 Říjen 2016 05:21

Přední světoví golfisté i média všeho druhu se shodují: smrtí Arnolda Palmera, který zemřel na srdeční selhání 25. září 2016, přišel svět o golfového krále. Někdy je také přezdíván „otcem golfu“, sportu, v němž se točí obrovské peníze, a který je v současné době zároveň mnohem přístupnější široké veřejnosti. Na jeho popularizaci měl Palmer velký podíl.

Celý článek...
 
Zimních paralympijských her se budou účastnit i bobisti
Sobota, 01 Říjen 2016 06:07

Mezinárodní paralympijský výbor IPC oznámil přijetí bobistů na seznam paralympijských zimních disciplín pro paralympiádu v roce 2022 v Pekingu. Dalšími potvrzenými sporty jsou sledge hokej, snowboard, alpské lyžování, biatlon, běžecké lyžování a curling. Kritéria pro přijetí nesplnil skeleton.

Bobisté musí splnit během následujících dvou sezón několik podmínek. Musí se uskutečnit alespoň 6 závodů Světového poháru a Mistrovství světa, kterých se zúčastní minimálně 12 národů alespoň ze tří regionů světa.

 
Ladbrokes pokračuje ve sponzoringu snookerových turnajů
Pátek, 30 Září 2016 10:32

Sázková společnost Ladbrokes se stala na další dva roky hlavním sponzorem dvou snookerových turnajů – World Grand Prix a Players Championship. Se sponzoringem začala firma v loňském roce. Turnaje, kterých se zúčastní 32 respektive 16 nejlepších hráčů světa podle aktuálního žebříčku, se uskuteční příští rok v únoru a březnu. Prize money na World Grand Prix činí 100 tisíc liber, na Ladbrokes Players Championship 125 tisíc liber.

 
Zisk Nutrendu v roce 2015 vzrostl o 85%
Pátek, 30 Září 2016 05:26

 Firma Nutrend D.S. měla v loňském roce obrat rekordních 571,4 milionu korun. Její tržby se díky rozšíření výrobního závodu v Olomouci i novým odběratelům meziročně zvýšily o deset procent. Zisk firmy meziročně vzrostl o 85% na 27,5 milionu korun. "Upevnili jsme pozici firmy jako největšího českého výrobce sportovní výživy a doplňků stravy. Podařilo se nám rozšířit síť odběratelů v zahraničí a v současné době dodáváme do více než 40 zemí," komentoval loňské hospodářské výsledky ředitel Nutrend D.S. Richard Zedník.

Celý článek...
 
Qatar Airways sponzorují MS v cyklistice
Čtvrtek, 29 Září 2016 11:19

Katarské aerolinky Qatar Airways se staly oficiálním partnerem silničního cyklistického mistrovství světa v katarském Dauhá, které se koná 9. - 16. října 2016. Katar je první zemí Středního východu, která pořádá tyto cyklistické závody. Jejich historie se píše od roku 1921. Akce se zúčastní přes tisíc závodníků ze 75 zemí světa. Očekává se také návštěvnost 30 tisíc lidí, závody budou sledovat rovněž miliony fanoušků u televizních obrazovek. Aerolinky budou oficiálním přepravcem osob i kol.

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 23

Search

Reklama

Banner

Reklama

Banner

Anketa

V uplynulé sezóně jaro/léto 2016 jsem za sportovní vybavení utratil(a)
 Založeno na Joomla!. Designed by: Joomla Theme, domains hosting. Valid XHTML and CSS.