real estate menu left
real estate menu right
Trail Park Petzen – nejdelší rakouský areál pro horská kola
Úterý, 21 Duben 2015 20:37

V Korutanech, na slunečné jižní straně rakouských Alp, čeká na vyznavače horských kol pestrá nabídka tras všech stupňů obtížnosti a typu terénů. Pohodové rovinné terény podél až 28°C teplých jezer vhodných ke koupání, výšlapy na hrdé horské štíty nebo trasy kopírující hranice sousedních států, Korutany prostě nabízejí ve své jezerní a horské krajině rozmanité trasy opravdu pro všechny, od začátečníků po profesionály.

Na hoře Petzen, nedaleko od Klopeiner See, nejteplejšího jezera ke koupání v Rakousku, byl vybudován v posledních dvou letech nejdelší mountainbikový trail na světě - Flow Country Trail Petzen. Už při svém otevření se díky němu výrazně zvýšil počet hostů-mountainbikerů ve středisku okolo jezera Klopeiner See.

Se svou délkou 10 km a převýšením 1.000 metrů je petzenský Flow Trail momentálně nejdelší na světě. K tomu navíc byla tato trasa vyhodnocena mezinárodní asociací International Mountainbike Bicycling Association (IMBA) jako celosvětově nejlepší Flow Trail roku 2014.

 

video: https://vimeo.com/77299924?utm_source=%20svetsportu.cz&utm_medium=Newsletter_Petzenflowbike_Video&utm_campaign=Rad_2015_CZ_Koops

 


Založeno na Joomla!. Designed by: Joomla Theme, domains hosting. Valid XHTML and CSS.