real estate menu left
real estate menu right

Reklama

Sportovní obchody
Keller Sports otevře svou první kamennou prodejnu
Úterý, 07 Červen 2016 11:02

Německý prodejce sportovního vybavení Keller Sports, který dosud provozoval výhradně internetový prodej, otevře 22. června svou první kamennou prodejnu. Bude sídlit v Mnichově na Auenstrasse 120. Keller Sports se zaměřuje na kvalitní a dražší sportovní vybavení.

 
Hervis otevírá outlet v centru Prahy
Pátek, 03 Červen 2016 11:17

Po prvním outletu ve Freeportu Hatě otevírá řetězec Hervis druhý v pražském obchodním domě Bílá Labuť. "Náš nový obchod v Hatích překonal naše očekávání, takže následuje logický krok do Prahy. Chceme výrazně zlevněné zboží nabídnout co největšímu počtu lidí, a proto otevíráme pobočku v Bílé Labuti," říká generální ředitel Hervis Sports Karel Bárek.

Celý článek...
 
Converse má nový obchod v New Yorku
Pondělí, 21 Březen 2016 11:22

Výrobce tenisek Converse otevřel nový vlajkový obchod v New Yorku, ve čtvrti Soho. Původní prodejna prošla renovací a její plocha se zvětšila na 1 000 m². Dvojpodlažní prodejna je nyní největším obchodem firmy Converse na světě. Zákazníkům je zde k dispozici také tzv. Black Canvas Workshop, kde si mohou spolu s návrhářem během jedné hodiny vytvořit vlastní design obuvi podle svých představ.

 
Brněnský Sport95 je na nové adrese
Čtvrtek, 17 Březen 2016 12:05

Sport95 se po dvaceti letech přestěhoval na novou adresu. Nově ho najdete v prostorách hokejových hal za Lužánkami, ulice Střední 26 v Brně. Obchod nabízí sortiment cyklistického zboží, lyžařské potřeby a také servisní ski centrum, které pracuje se stroji značky Montana.

 

 
Mammut plánuje otevření první severoamerické prodejny
Pondělí, 15 Únor 2016 12:04

Výrobce outdoorového zboží Mammut se spojil s firmou MetroRock Climbing Centers a otevře první obchod na severoamerickém kontinentu. Prodejna bude integrována do jedné z lezeckých hal v newyorské čtvrti Brooklyn, kterou provozuje právě MetroRock. Kromě boulderingové stěny se v komplexu nachází ještě fitness studio, prostory na jógu a restaurace. Zahájení provozu se očekává během letošního roku.

 
Schöffel a Lowa otevřely 25. společnou prodejnu
Pondělí, 18 Leden 2016 10:31

Firmy Schöffel a Lowa otevřely ve Vídni Neustadtu svůj 25. společný obchod, další má následovat v německém Kolíně nad Rýnem. V roce 2015 otevřely firmy celkem čtyři společné prodejny, v letošním roce mají následovat další čtyři. Obchody se nalézají v Itálii, Rakousku a Německu.

 
Fischer otevřel v Praze nový showroom
Pátek, 11 Prosinec 2015 11:11

Tuzemské zastoupení rakouské firmy Fischer je u nás třetí velkou firmou, která se rozhodla pro otevření vlastního showroomu zaměřeného na kompletní sortiment svých produktů. Nachází se na Praze 7 v Dělnické ulici. V nabídce je vedle sjezdových a běžeckých lyží, bot i holí Fischer také sortiment značek Carrera, Dolomite, Löffler, Komperdell a Halti.

Celý článek...
 
Puma znovuotevřela svůj obchod v pražském Palladiu
Úterý, 24 Listopad 2015 11:30

Společnost Puma otevřela nově zrekonstruovanou prodejnu v centru Prahy. Puma Concept Store je v kompletně novém designu kampaně Forever Faster, který byl představen celkem v jedenácti obchodech po celém světě a vyjadřuje energii značky s důrazem na produkt. Základem nového obchodního konceptu jsou příběhy o produktech a jejich technologiích a aktivní komunikace se zákazníky. Zboží si mohou návštěvníci prohlédnout na figurínách zachycujících pohyb při tréninku a na figurínách slavných sportovců z  historie značky Puma.

Celý článek...
 
HOPE SPORT ve Zlíně na nové adrese
Pondělí, 16 Listopad 2015 10:38

_MG_0007_1

HOPE SPORT otevřel novou sportovní prodejnu ve Zlíně. Obchod se nachází v prodejní pasáži TERNO, na třídě Tomáše Bati 398, otevírací doba je pondělí až sobota od 9 do 19 hodin. Společnost zároveň zrušila obchod na Kvítkové ulici ve Zlíně. HOPE SPORT provozuje šest sportovních prodejen na Moravě a je partnerem sdružení SPORT 2000.

 
« ZačátekPředchozí123DalšíKonec »

Strana 1 z 3

Search

Anketa

V uplynulé sezóně jaro/léto 2016 jsem za sportovní vybavení utratil(a)
 Založeno na Joomla!. Designed by: Joomla Theme, domains hosting. Valid XHTML and CSS.