Cestování

SkiWelt WILDER KAISER - BRIXENTAL

Fotograf: Christian Daxenbichler

 

SkiWelt Wilder Kaiser –  Brixental

Neuvěřitelně velké. Neuvěřitelně blízko.

S 284 km denně upravovaných sjezdovek, 90 km moderních vleků a lanovek a 81 původních chat je SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental jedno z největších a nejmodernějších lyžařských středisek na světě. Hohe Salve, číslo 1 mezi horami s nejlepším výhledem, nabízí dechberoucí panoramatický výhled na více než 70 třítisícových hor a postará se o váš zvýšený tep.

Vesnička ALPENIGLU®, 3 funparky, natočení vašeho lyžařského umu na Skimovie trati, 3 sáňkařské noční i denní dráhy a největší rakouská oblast pro noční lyžování v Söllu nabízí rozmanitý program, ze kterého si každý něco vybere. Kdo nechce jet ani jednou lanovkou či po sjezdovce dvakrát, může objevit tzv. SkiWelt Tour. Ta se dá jet po i proti směru hodinových ručiček a začít nebo skončit v každém místě oblasti SkiWelt. Pro rodiny je k dispozici přes 20 lyžařských škol i místa pro hlídání malých dětí (již od 5 měsíců). Na bezplatných cvičných loukách mohou rodiče zažít první obloučky svých dětí. Ne nadarmo nese oblast SkiWelt přívlastek „Neuvěřitelně přátelská k rodinám!“.

 

Naše top nabídka:

Každé úterý a středu ve SkiWelt - Ladies‘ a Men’s Day v oblasti Wilder Kaiser – Brixental

Každé úterý všichni pánové a každou středu všechny dámy jezdí za mládežnický tarif při koupi denního nebo několikahodinového skipasu! Odpočinout si jeden den od práce, povinností všedního dne nebo rodiny a užít si skvělé sjezdovky ve velkolepém světě hor vám dodá nový impuls!

 Za denní skipas ušetříte od 10,50 eur.

www.skiwelt.at/ladiesday

www.skiwelt.at/mensday

Tip na akce:

5. 1.-20. 1. 2019 SkiWelt párty

Týdny s párty na sjezdovkách ve SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental!

Nezapomeňte! 2 týdny denně s živou hudbou, DJ a perfektními podmínkami na sjezdovkách – vrcholem  jsou párty BAYERN 3-Pistenparty & Radio U1 Schlagerparty.

www.skiwelt.at/pistenpartywochen  

9. – 31. 3. 2019  Týdny s párty na lyžařských chatách ve SkiWelt

Sníh, hudba a NEUVĚŘITELNĚ hodně zábavy!

Každým rokem se lyžařští fandové oprávněně těší na novinky tohoto týdne: neuvěřitelné jarní nabídky s atraktivními balíčky a skvělá párty nálada na chatách v celé oblasti SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental.

Každý den od pondělí do pátku jsou navíc k dispozici denně od 9 hodin pro všechny hosty lyžařští průvodci zdarma!

Ti znají ty nejlepší sjezdy, ty nejhezčí svahy, nejslunečnější sjezdovky a nejútulněší chaty celé oblasti s možností zastavení. Neboť na mnoha z 81 chat se slunečními terasami se denně tančí při živé hudbě! Od originální lidové hudby, přes jazz a Boogie Woogie až po cool písně a rockový styl – pro každého se najde ta pravá hudba.  

 www.skiwelt.at/skihuettengaudi

 

S 90 lanovkami a vleky, 284 km sjezdovek všech stupňů obtížnosti, které jsou téměř všechny vybaveny sněhovými děly (z 229 zasněžovaných km sjezdovek je možné umožnit lyžování na 120 km během pouhých 3 dní) – a 81 originálními chatami je oblast SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental jedno z největších a nejmodernějších lyžařských středisek na světě.

 

Fotograf: Christian Kapfinger

INFORMACE SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental  Marketing GmbH

                               A–6306 Söll  | Tel: +43 5333 - 400 |  office@skiwelt.at | www.skiwelt.at