Cestování

Užívejte si naplno v prázdninovém regionu Katschberg

Ve výšce 1 150 až 2 200 m n. m., jižně od hlavního alpského hřebene, přímo na hranici Korutan a Salzburska – tam se nachází mimořádně kouzelný kout a prázdninový cíl pro rodiny. Dostatek slunečního svitu, čerstvý horský vzduch, dobrodružství i aktivní program, srdečnou pohostinnost a odpočinek – letní momenty štěstí nabízí prázdninový region Katschberg pro celou rodinu.

V létě je k dispozici program s aktivitami pro celou rodinu, kterého se hosté mohou zúčastnit zdarma. K tomu patří průvodcované túry (také s GPS), rybářské výlety, horolezení na zkoušku, cyklistika, jízda na ponících, střílení z luku nebo dny s míčovými sporty. Lanovka na Aineck je i v létě v provozu denně.

Na cestě s hebkými hvězdami Alp

Trekingová túra v horském světě Katschbergu, a to v doprovodu lam – tento sen se stane skutečností v turistickém regionu Katschberg každou středu. Dvouhodinová trekingová túra se koná každý týden a je všechno, jen ne klasickým výletem. O změnu a dostatek zábavy na vaší dovolené se postarají zvířata Badawi, Monti, Moquito, Leo a Flocke.

https://www.katschi.at/