Hotely

Ortners Eschenhof **** – Alpine Slowness

Málokdy je odpočinek účinnější, než když člověk najde klid v přírodě. V biosférickém parku Nockberge se nabízí zachovaná přírodní a kulturní krajina. Na turisty, kteří mají srdce i oči otevřené, čekají nezapomenutelné zážitky.

Rodina Ortnerova si velmi dobře uvědomuje, jaké poklady skýtá jejich vlast. Ve svém hotelu Ortners Eschenhof sází vše na to, aby svým hostům ukázala zázraky přírody i její nevyčerpatelný potenciál týkající se možností odpočinku.

Ubrat na tempu a přeřadit na nižší rychlostní stupeň – to je v dnešní době mnohem důležitější a bohužel také těžší. U rodiny Ortnerovy nehraje roli permanentní „bavení se" a nucení se k nějaké zábavě. Právě naopak: „Alpine Slowness – Alpské zpomalení" je mottem hotelu Ortners Eschenhof. V přírodě a při společných aktivitách si mají rodiny cíleně odpočinout, najít si čas samy pro sebe a užít si při tom i hodně radosti.

Přímo před hotelem Ortners Eschenhof začíná rozsáhlá síť turistických tras. Biosférický park Nockberge nabízí všem milovníkům přírody nezapomenutelně krásné zážitky. Na cestách se turisté setkají s dechberoucím světem místní fauny i flóry.

K tomu všemu jsou Nockberge také rájem pro cyklisty. Zážitky vám nabídnou trasy na hřebenech hor ve výšce přes 2 000 m. n. m., singletracky při sjezdu do údolí, užít si můžete i příjemné vyjížďky v údolí. V Eschenhofu jsou pro vás k vypůjčení připravena horská kola, elektrokola i elektrická horská kola.

Pro cyklisty se v korutanských Nockberge nabízí přes tisíc kilometrů fantastických tras všech stupňů obtížnosti.

Cyklistické kempy v pohoří Nockberge (červen – září)

Najděte klid v hotelu Ortners Eschenhof a užijte si prozkoumávání přírody při Vašich cyklovýletech horskou a jezerní krajinou pohoří Nockberge. Cyklisté všech výkonostních kategorií od začátečníků až po specialisty se u nás budou cítit jako doma. 4 noci včetně ¾ penze v kuchyni oceněné zelenou kuchařskou čepicí a poukaz do wellness v hodnotě 30 eur pro použití v Eschenhof SPA. Nabídka je včetně korutanské karty Kärnten Card, regionální karty Bad Kleinkirchheim Regionscard a včetně 2 průvodcovaných cyklotúr. Cena od 384 eur za osobu.