Hotely

SENDLHOFER´S

 

Vše začíná vášní

Hotel Sendlhofer´s je místem pro inspiraci, společenství a požitky. Rodinný hotel v údolí Gasteinertal s otevřenou lobby, inovativní kuchyní a nevšedním designem, kde se umně pojí staré s moderním.

 

Ubytování

Pokoje a studia plné světla v moderním alpském stylu jsou útulným místem klidu a vhodným doplněním k přírodě. Nádherné výhledy na horský svět Gasteinu inspirují k další horské túře. Blízko k přírodě se člověk cítí také v apartmánech s velkými panoramatickými okny v separátním apartmánovém domě v zahradě.

Přírodní lázně

Naturspa přímo napojené na termální pramen nabízejí klid, odpočinek a regeneraci. Čeká na vás in-to-out koupací zóna s termální 32° C teplou vodou, vnitřní a venkovní bazén, masážní bazén a whirlpool. Saunová zóna o rozloze 400 m² se stane obzvláště za chladných dní místem, kde necháte doznít zážitky vašeho nabytého dne. V návaznosti na okolní hory nabízí Sendlhofer´s také alpské spa se solnou parní lázní, finskou saunou, biosaunou, infrasaunou a romantickým venkovním saunovým domkem v zahradě. Pro rodiny máme rodinné lázně s textilní saunou.

Rozsáhlá zahrada hotelu Sendlhofer´s je pravou oázou, místem, kde se člověk cítí opravdu blízko přírodě. Spojit vnitřní i venkovní sporty se dá dobře v malé, ale útulné fitness místnosti. Cyklisté, bikeři, snowboardisté i lyžaři se potkávají v lyžařské a cyklistické dílně hotelu, aby si vyměnili zkušenosti a naplánovali další vyjížďku.

LUKE´S Wohnzimmer

Požitek pro spáče – v LUKE´S se snídaně podává do 11,30 hodin. Lidé se sejdou k obědu či večeři a na talíř dostanou pestrou směsici z regionálních, sezónních a čerstvých pochoutek. Malé kanapky na ochutnání v tapasovém stylu, o které se podělíte a pochutnáte si. V LUKE´S Wohnzimmer se uzavírají nová přátelství u billiardového stolu, místo k pospolitosti nabízejí také útulné salonky a o životě se filozofuje u baru.

Zpátky k turistickým botám

Užij si pobyt v přírodě, zažij barevný svět hor v Gasteinu a nech se rozmazlovat v našich přírodních lázních. Zvládni nové výzvy na vrcholcích, užij si čistý vzduch a zjisti další informace o horách v Gasteinu od tvého horského průvodce. Svůj aktivní den zakonči s reflexní masáží nohou nebo rašelinovým zábalem a dopřej si vydatnou večeři v Luke´s Wohnzimmer!

Balíček obsahuje:

-       Denně snídani v LUKE´S Wohnzimmer u pestrého snídaňového bufetu farmářského stylu

-       1 x na osobu balíček pro vaše lehké nohy (1x reflexní masáž nohou, 1x mineralizující rašelinový zábal na plovoucím lůžku, 1x Kneippův chodník)

-       5 x na osobu na týden túra s průvodcem (konají se po-pá)

Platnost 25. 5 – 27. 11. 2022 pro 3, 4 nebo 7 nocí

Od 322 eur za osobu na 3 noci

Dovolená na kole

Staň se zakrátko cykloprofesionálem. Zažij svůj osobní adrenalinový zážitek na horách. Vyzkoušej si nové kolo z naší půjčovny a postav se nové výzvě. Vzrušující den zakonči v našich přírodních lázních nebo ve společnosti v Luke´s Wohnzimmer.

Balíček obsahuje:

-       Denně snídani v LUKE´S Wohnzimmer u pestrého snídaňového bufetu farmářského stylu

-       1 x výlet s průvodcem s našimi cykloprofesionály včetně půjčení kol

-       1 den použití elektrokola (při 3 & 4 nocích), 2 dny elektrokolo (při 7 nocích)

-       1 x reflexní masáž nohou

Platnost 25. 5 – 27. 11. 2022 pro 3, 4 nebo 7 nocí

Od 343 eur za osobu na 3 noci

 

Sendlhofer’s

Pyrkerstraße 34

A-5630 Bad Hofgastein

T: +43 6432 3838 34

info@sendlhofers.com

www.sendlhofers.com