Hotely

Vítejte v hotelu St. Oswald – místě vaší idylické dovolené v Bad Kleinkirchheimu

Pokud hledáte pro vaši dovolenou klidné místo, kde načerpáte nové síly a kde budete blízko přírodě, pak vás zveme do hotelu St. Oswald v nejhezčí části Bad Kleinkirchheimu.

Kvetoucí louky, překrásné modřínové a borovicové lesy: zažijte léto na horách v hotelu St. Oswald a objevte biosférický park Nockberge. Náš hotel nabízí komfortní ubytování na klidném místě v 53 útulných pokojích, apartmánech a suitách. O vaše tělesné blaho se postará perfektní kuchyně a servis, ale také wellness zóna s bazénem a možností masáží a dalších kosmetických ošetření pro vaši krásu. Hotelová vinotéka nabízí více než 300 lahví vín. K hotelu patří terasa s panoramatickým výhledem a tenisové kurty. Pro malé hosty je připraven areál „Strom života" s hlídáním. V blízkosti hotelu se nachází také dětské hřiště.

Region Bad Kleinkirchheim v Korutanech se vyznačuje rozsáhlou nabídkou sportovních a volnočasových aktivit – turistika, cyklistika, nordic walking, tenis, golf, jízda na koni, plavání . Další informace a ceník ubytování v hotelu St. Oswald najdete zde.

Informace o cenách nalezenete ZDEInformace o hotelu naleznete ZDE.