Sportovní zboží

D-air®: airbag systém

D-air® je ochranná technologie, která využívá inteligentní systém k určení nebezpečných situací a následnému nafouknutí speciálního airbagu přesně vyvinutého pro závodní lyžaře.

Je to velmi pokroková technologie využitelná u široké škály produktů, které jsou určeny pro ochranu a bezpečnost.

D-air® je inteligentní oblečení, které ochrání sportovce ve chvíli, kdy nemá kontrolu nad nastalou nebezpečnou situaci. Tento inteligentní systém se spustí sám, bez zásahu člověka.

DAINESE HLEDÁ INSPIRACI V LIDSKÉM TĚLE

Proto je technologie D-air®, náš nejvýznamnější krok na cestě k budoucnosti ochrany a bezpečnosti, důmyslným systémem, který kombinuje Srdce, Mozek a Inteligenci.

Mozek, který ovládá a monitoruje naše činnosti a reakce, představuje speciální patentovaný algoritmus. Srdcem systému je revoluční airbagová technologie, která nám během okamžiku poskytne potřebnou ochranu. Srdce nás chrání. Mozek a inteligence se starají o to, aby ochrana byla efektivní a přišla ve správném okamžiku. Tato kombinace tvoří tzv. „inteligentní oblečení".

„Inteligentní oblečení" je technologie, která vznikla díky propojení inovativních poznatků z mnoha oborů, jako jsou elektronika, mechanika a ergonomie, a uvedla je do praxe tak, aby přesně odpovídaly potřebám lidského těla.

Více se dozvíte na www.dainese.com.