Sportovní zboží

MĚJTE K HORÁM BLÍŽ S NOVÝM ELAN VOYAGER

MĚJTE K HORÁM BLÍŽ S NOVÝM ELAN VOYAGER

Jedna věc zůstává v našem světě naprosto jasná – věrní a oddaní lyžaři stále ještě chtějí trávit své vzácné chvíle volného času na horách. A tváří v tvář rychle se měnícím zvyklostem v cestování je neocenitelné vše, co může dosažení tohoto cíle usnadnit. Nový Elan Voyager: celosvětově první, plně funkční skládací all-mountain lyže. Pohodlné na přepravu – autem, vlakem nebo v letadle: jednoduše a rychle je zabalíte do pro ně určeného zavazadla. I navzdory tomu, že je tak prostorově efektivní, zvládne Voyager vše, co mu náročný lyžař připraví, a to, aniž by byl omezen jeho výkon.

LYŽAŘ NA CESTÁCH

Další lyžařské dobrodružství je za dveřmi. Vybavení na lyže je kompletně zabaleno v cestovní tašce Voyager v očekávání další destinace. Ať je to letecky, vlakem nebo automobilem, Voyager je vždy připraven vyrazit. Cestování je svižné, jednoduché a rychlé. Žádné fronty u nadměrných zavazadel, ani stání v půjčovnách. Voyager je rychlý pruh z obývacího pokoje k zábavě na horách.

MĚSTSKÝ CESTOVATEL

Cesta z domova do lyžařského střediska nebyla nikdy snadnější. Pevná taška na jeden pár lyží Voyager se jednoduše vejde do auta. Do vašeho oblíbeného lyžařského rezortu, kde si budete užívat ty nejlepší dny na sněhu, se dostanete snadno, není potřeba brát střešní box na auto ani skládat zadní sedadlo.JENOM VÝHODY

Výsledkem je lyže, která vám dovolí vyhnout se čekání u pásu pro nadměrná zavazadla nebo v únavných frontách u půjčoven. Lyže, se kterou můžete carvovat na upravených svazích, plout prašanem, nebo vrhnout se do boulí a vejde se do kufru vašeho auta s dostatkem prostoru pro další zavazadla. Je vyrobena tak, aby vyhovovala potřebám cestujícího lyžaře, který vášnivě hledá rovnováhu mezi plným pracovním programem a zdravým životním stylem.

VÝJIMEČNÝ DESIGN

Třemi hlavními cíli jsou u designu funkčnost, intuice a trvalá kvalita. Design také zdůrazňuje užitečnost, a to způsobem, který se soustředí pouze na podstatné aspekty a dělá z produktu něco samozřejmého a intuitivního. Tato lyže disponuje zcela novou skládací funkcí, takže u jejího designu hraje velkou roli intuitivní schopnost složení. Stavu složený/rozložený je dosaženo rotačním pohybem, který odsune sníh či led. Části, které jsou určeny pro složení a rotaci jsou vyrobeny tak, aby dlouho vydržely, a to i po bezpočtu opakování. Některé designové prvky byly inspirovány leteckou ikonografi í s odkazem na maximální mobilitu.

PRODUKTOVÁ SPECIFIKACE

Tajemství revoluční technologie Connect u Elan Voyager spočívá ve čtyřosém mechanismu, který lyži spojí a zpevní skládacím pantem. Tato technologie je spojená s podložkou Fusion s karbonovým vyztužením sloužícím jako nosná podložka pro podporu. Tyto dvě součásti fungují společně, aby umožnily pevnost lyže pro skvělý výkon, ale zároveň dovolí lyži složení do pevného tvaru pro jednoduchý transport. Vyrobena ve slovinských Alpách – nejlepší a unikátní technologie Amphibio Elan použitá u Voyageru – revoluční konstrukce lyží s profily rocker a camber a odlišenou pravou a levou lyží. Vykrojená vnitřní hrana se postará o preciznost, držení hran a stabilitu, zatímco vyvýšená vnější hrana odpouští chyby a postará se o hladký a jednoduchý přechod z jednoho oblouku do druhého. A nakonec laminované dřevěné jádro, titanalové vyztužení, karbonové pouzdro a boční hrany RST jsou zárukou maximální pevnosti od špičky po patku.VYBAVENÍ VOYAGER

Výbava Voyager mění definici cestování za lyžováním a skladování lyžařského vybavení. Dvě tašky Voyager jsou vymyšleny a zkonstruovány pro uložení složených lyží a hůlek. Tato zavazadla otevírají nové možnosti cestovních zážitků od domu do vašeho oblíbeného lyžařského střediska a zároveň zmenšují prostor na uskladnění v době mezi dobrodružstvími.MĚNÍ SE PRAVIDLA HRY

Voyager je další z vysoce inovativních výrobků, na které se Elan zaměřuje v posledních deseti letech, a dokladem toho, že Elan je hlavní značkou pro inovace v celém lyžařském průmyslu. Voyager je první plně funkční skládací lyží, která lyžuje na upravených svazích jako závodní lyže a zvládne jednoduše každý terén. Díky revoluční technologii Elan Connect jsou skládací lyže jednoduché a efektivní pro přepravu, aniž by byl snížen jejich výkon na sjezdovkách. Tato inovativní technologie je tak dobrá, že i ti nejzkušenější lyžaři byli ohromeni, když jsme jim ukázali lyže, na kterých lyžovali, složené. Unikátní profil Elan Amphibio, laminované dřevěné jádro, titanalové vyztužení, karbonové pouzdro a boční hrany RST jsou zárukou výkonu, který očekáváte od Elanu, zatímco speciálně vyrobená podložka Fusion a konstrukční prvky technologie Connect jsou nedílnou součástí tohoto výkonu a ještě navíc umožní složení lyží.HISTORIE

Již více než 75 let je Elan předním inovátorem v lyžařském průmyslu a dokladem toho jsou také technologie, které nabízí Voyager. Tým designerů na cestrále ve slovinských Alpách strávil roky nad detailním dolaďováním Voyagera, aby si byl jistý, že dosáhne takové mimořádné kvality, kterou je Elan proslulý.

ALWAYS GOOD TIMES

Elan je nadšeným výrobcem lyží ve slovinských Alpách s více než 75 lety zkušeností s ruční výrobou těch nejlepších lyží na světě pro přátele a rodiny, které vyznávají lyžařský životní styl. Inovativní produkty Elanu, které rok co rok sklízejí chválu v testech a dostávají ocenění za design, jsou odrazem tradice značky a vášně nejen pro výrobu lyží, ale hlavně pro výrobu lepších lyží, které se v horách postarají o celoživotní zážitky. Elan je o dobrých časech a nejlepší jsou ty, které strávíme s přáteli a rodinou na horách. Ať se jedná o víkendovou cestu do vašeho místního lyžařského střediska nebo túru ve volné přírodě s vašimi kamarády. Ty nejlepší momenty zažíváte, když jste obklopeni těmi, kteří jsou vám nejbližší.

Více informací naleznete zde.