Sportovní zboží

ODMÍTNĚTE OBYČEJNOST: HUMMEL PŘEDSTAVUJE NOVOU HÁZENKÁŘSKOU OBUV S UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIÍ

Tisíce házenkářů po celém světě muselo na několik měsíců vynechat zápasy kvůli pandemii Covid-19. Nyní přišel čas na změnu. Přišel čas podívat se vpřed, zaměřit se na návrat v ještě silnější formě a být na hřišti inovativní. Přišel čas odmítnout obyčejnost. 

Nová řada vysoce kvalitních házenkářských bot Inventus Reach LX hummel posouvá hranice jak na palubovce tak mimo ni. Tato velmi kvalitní obuv představuje vrchol s použitím unikátní pěnové technologie REACH, která vám umožní neuvěřitelný přenos energie a poskytne ještě více síly a vytrvalosti v každém kroku, rychlý přechod a nízkou hmotnost umožňující maximální rychlost.

“Není pochyb, že Inventus změní způsob jak přemýšlíte a mluvíte o házenkářském vybavení. S průkopnickým designem a neuvěřitelným vybavením vás Inventus zaujme před, během i po zápasech a trénincích. Inventus vznikl, aby vás nadchl. Zrodil se pro výkon,” říká manažer divize obuvi ve firmě hummel Rasmus Kaagaard Andersen.

Inventus znamená “objevený, vynalezený” a je tvarem slovesa invenio, které znamená nalézt, objevit nebo vynalézt. S novou vysoce kvalitní házenkářskou obuví na podzim/zimu 2020 si hummel přeje převzít vlastnictví tohoto silného výrazu a motivovat hráče k tomu, aby byli sami inovativní. Vynalézat nové způsoby hraní zápasu, nové strategie a nové pohyby.

Inventus je vyroben pro tvůrce-vynálezce, kteří požadují něco mimořádného. Obuv dostala hi-tech vybavení v podobě naprosto nové technologie REACH, takže hráči se mohou zaměřit na palubovce na inovativnost. Henrik Molgaard je jedním z profesionálních hráčů házené, který dostal šanci otestovat boty Inventus Reach LX při hře. Dánský mistr světa byl novou technologií REACH ohromen. “Jsou to opravdu velmi dobré boty. Skvělé odpružení, dobrá podpora, velmi pěkné boty,” říká Molgard.

Kromě technologie REACH obsahuje nová házenkářská obuv také zkonstruovanou podešev se vzorem s ohnutými drážkami pro výjimečnou přilnavost a flexibilitu kolem přední části chodidla. Tyto speciální funkce jsou základem pro házenkáře s těmi nejvyššími požadavky na rychlou reakci, dynamické pohyby a tu nejlepší ovladatelnost.

“S botami Inventus Reach LX se dostanete tak daleko, kam až máte vůli jít. Díky botám Inventus jste odsouzeni k výhrám, během kterých ještě budete vypadat stylově. Je čas dát házenou na první místo,” říká Rasmus Kaagard Andersen.

Nová obuv Inventus Reach LX bude pro sezónu 2020/2021 k dostání ve třech různých barvách a je již v prodeji zde