Sportovní zboží

Rottefella MOVE™ RACE - získejte na závodní trati sekundy navíc

5. ledna 2022

Norská Rottefella i nadále mění trh s lyžařským vázáním. Rottefella MOVE™ Race umožní rychlé nastavení vázání, abyste během krátké doby dosáhli maximálního skluzu.

 

"S vázáním Rottefella MOVE™ RACE dosáhnu okamžitého skluzu - jednoduchým, rychlým pohybem ruky mohu vázání okamžitě posunout.
Revoluci v běžeckém lyžování způsobila Rottefella v roce 2018, kdy představila systém vázání MOVE™ a jeho verzi MOVE™ SWITCH. Ta umožní nastavení pro odraz či skluz během lyžování, aniž by se lyže musely sundat. 17. ledna bude následovat vázání Rottefella MOVE™ Race, které je speciálně určené těm, kteří chtějí maximalizovat skluz, když jde o každou sekundu!

S vázáním Rottefella MOVE™ Race dosáhnete okamžitého skluzu a dostanete z vašeho odrazového vosku maximum. Když překlopíte páčku na vázání Rottefella MOVE™ Race dopředu, posunete o 30 mm dozadu rovnovážný bod pro maximální skluz a když se chcete odrážet, překlopíte páčku zpět do původní polohy. Øystein Pettersen je aktivním uživatelem těchto vázání. "MOVE™ Race zvyšuje výkon lyží, MOVE™ Switch zlepšuje lyžařský zážitek a je vhodný pro každého lyžaře. MOVE™ Race má menší rozsah nastavení než Switch, ale je vyladěno pro závodní podmínky a jeho nastavení je ještě snadnější a rychlejší."
Rottefella MOVE™ Race bylo vyrobeno tak, aby pasovalo na většinu lyží. Správný výrobek si vyberete podle montážní desky, kterou máte na vašich lyžích.