Sportovní zboží

TECHNOLOGIE NANOGRIP® OD FIRMY PELTONEN

TECHNOLOGIE NANOGRIP® OD FIRMY PELTONEN

Nanogrip® je revoluční nemazací systém, který exkluzivně nabízí firma Peltonen. Lyže od Peltonenu jsou určeny pro aktivní i rekreační lyžaře. Fungují za všech podmínek, výborné jsou zvláště na mokru či ledu. Nanogrip® je nejnovější patentovaná a inovovaná nanotechnologie. Lyže nemusíte upravovat, stačí pouze očistit. Už žádné stoupací ani skluzové vosky – prostě si jen užíváte.

CO MUSÍTE VĚDĚT PŘEDTÍM, NEŽ BUDE POUŽÍVAT LYŽE NANOGRIP®

-          Vyberte si o trochu měkčí lyže než vaše normální lyže na klasiku.

-          Odrazové vlastnosti lyží jsou optimální od samého počátku.

-          Skluzové vlastnosti lyží se optimalizují během několika kilometrů první jízdy.

-          Barva materiálu Nanogrip® je šedá, ale postupem času začne skluznice lyží černat, nejprve na skluzových zónách lyží. Tento fakt nemá žádný vliv na odrazové ani skluzové vlastnosti lyží.

-          V době, kdy padá nový sníh při teplotách kolem nuly, vždy použijte Holmenkol 24031 NoWax Anti Ice & Glider Spray, abyste předešli nalepování sněhu na skluznici.

-          Garantujeme, že vlastnosti přípravku Nanogrip® budou stejné nejméně po 2000 km, aniž by bylo potřeba tento přípravek znovu nanést.

TIP PRO VÁS! Pokud zvýšíte péči o vaše nanogripové lyže – BUDETE MÍT LEPŠÍ SKLUZOVÉ VLASTNOSTI!

 Holmenkol NoWax Anti Ice & Glider Spray obsahuje fluor, který zabraňuje namrzání lyží a zlepšuje jejich skluzové vlastnosti.

 Nanogrip® CL Race je další z nemazacích závodních lyží. Jedná se o dobrou volbu pro aktivní lyžaře, kteří potřebují druhé lyže pro obtížné podmínky. Nanogrip® CL Race je velmi lehká lyže za rozumnou cenu. Vrstva Nanogrip® pokrývá 50% délky skluznice. Patka lyže a krátká část u špičky se může navoskovat skluzovými vosky pro zvýšení rychlosti.

K očištění skluznice můžete používat běžný odstraňovač vosků, ale doporučujeme Vám používat přípravek 24410 Holmenkol Wax AB.