Výhodné ubytování

ORTNERS ESCHENHOF**** ALPINE SLOWNESS

Zažijte jedinečnou rodinnou dovolenou v hotelu Ortners Eschenhof v jiném vnímání času. Bezstarostné zimní radovánky pro malé a velké na sjezdovce a v zasněžené krajině korutanského pohoří Nockberge, přímo v centru lyžařského a lázeňského střediska Bad Kleinkirchheim na slunečném jihu Rakouska.

UŠETŘETE S DĚTSKÝM SKIPASEM ZA 1 EURO!

Nejlepší nabídka pro rodiny za nejlepší cenu: ke každému 6dennímu skipasu pro dospělého dostanete jeden dětský jen za 1 euro denně! A to nejlepší teprve následuje: skipas je volitelnou kartou mezi pestrou nabídkou na sjezdovkách a nabídkou termálních lázní Römerbad! Ušetříte až 114 eur za dítě! Skipas za 1 euro dostanete od 6. 1. do 9. 3. 2018 a je určen pro děti do 12 let.

7denní rodinná dovolená v hotelu Eschenhof se skvělou nabídkou pro nadšené lyžařské hvězdy zítřka již od 742,- eur za osobu.

Nabídka obsahuje:

-          7 nocí v rodinném pokoji

-          možnost užívání koupací zóny pro celou rodinu (vnitřní i venkovní bazén, sauny, odpočinková zóna v zimní zahradě, solaratrium)

-          poukázka na polévku na chatě Maibrunnhütte

-          pro dospělé Eschenhof-Silencium s bylinkovou saunou a solnou komorou, 5* odpočinkové místnosti 5 živlů, prostory pro masáže a kosmetiku, soukromé lázně

-          "Nature Experience" – 2 túry (na sněžnicích a při východu slunce) s průvodcem a majitelem hotelu panem G. Ortnerem

-          dětské ceny na požádání