Zprávy

ISOTRA prohloubila spolupráci s Jaromírem Jágrem a týmem Rytíři Kladno

2. března 2020

Společnost ISOTRA a.s., působící na trhu stínicí techniky již více než 27 let, oznámila začátek dlouhodobé spolupráce s hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Ta navazuje na již probíhající propojení s kladenským extraligovým hokejovým klubem Rytířů a prohlubuje marketingovou strategii firmy pro nadcházející období.

„Myšlenka navázat partnerství s osobností Jaromíra Jágra vznikla již v průběhu minulého roku, kdy jsme začali spolupracovat s Rytíři. V rámci marketingové strategie jsme hledali výraznou a mezinárodně uznávanou tvář pro jeden z našich stěžejních výrobků a volba byla jasná. Stejně jako u Rytířů se nám nejedná o krátkodobou spolupráci, ale chceme využít potenciál Jaromíra Jágra a zvýšit vnímanou hodnotu značky ISOTRA v dlouhodobém horizontu,“ dodává Jakub Vaněk, marketingový ředitel společnosti ISOTRA.

Firma ISOTRA vyrábí a prodává produkty interiérové a exteriérové stínící techniky do více než 45 zemí světa, na trhu působí již více než 27 let.

 „S Jaromírem Jágrem již rok spolupracujeme prostřednictvím hokejového klubu Rytířů a toto propojení je pro nás velice zajímavé. Vážím si lidí, kteří ve svém životě něco dokázali, jednají srdcem a nemají na mysli jen svůj vlastní prospěch, ale chtějí podporovat ostatní. Z těchto a dalších důvodů jsme se rozhodli prohloubit a rozšířit spolupráci napřímo s Jaromírem Jágrem. Jeho tvrdá práce a dosažené úspěchy hovoří za vše a navíc, chová se naprosto lidsky a to je pro mne stěžejní,“ komentuje spolupráci Bohumír Blachut, předseda představenstva společnosti ISOTRA a.s. Přátelský vztah a podobný pohled na svět obou subjektů chválí i majitel kladenského klubu Jaromír Jágr.