Zprávy

PUMA a AC MILÁN oznámily dlouhodobou spolupráci

PUMA a fotbalový klub AC MILÁN, účastník italské Série A, oficiálně oznámily dlouhodobé partnerství spojující tyto dvě ikonické značky. S účinností od 1. července 2018 se PUMA stane oficiálním partnerem klubu a také jeho globálním dodavatelem a licenčním partnerem.

AC MILÁN je jedním z nejpopulárnějších a nejznámějších fotbalových klubů na světě. Během své 119leté tradice získal 18 mezinárodních titulů včetně 7 titulů z Ligy mistrů.Je nejúspěšnějším italským klubem na mezinárodní úrovni a jedním z nejlepších klubů fotbalové historie vůbec.

AC Milán rozšíří působivý seznam fotbalových klubů, které již s PUMOU spolupracují, jako např. Borussia Dortmund či Arsenal FC. Součástí portfolia partnerů PUMY jsou i fotbalové asociace v Itálii, Švýcarsku, Rakousku, Kamerunu, Ghaně, České republice, na Pobřeží slonoviny a brzy také v Senegalu. Značka navíc spolupracuje s řadou nejlepších světových hráčů, jako jsou Petr Čech, Antoine Griezmann, Olivier Giroud, Sergio 'Kun' Agüero, Cesc Fàbregas, Mario Balotelli, Hector Bellerin, Marco Reus, Julian Weigl, Gianluigi Buffon či Yaya Touré.