Zprávy

PUMA Illuminate Pack

8. června 2018

U příležitosti letošního mistrovství světa v Rusku přichází PUMA s novou generací kopaček FUTURE a PUMA ONE. Pod společným názvem Illuminate Pack se vedle řady progresivních vylepšení skrývá také jedinečný metalický design. V Česku budou inovované modely v prodeji od poloviny června u specializovaných prodejců Top4Football, Sportfotbal a Footballmania. V nižší verzi je nabídne A3 SPORT (oba modely) a Sportisimo (pouze PUMA ONE).

FUTURE jsou první kopačky s plně přizpůsobitelným střihem. Technologie NETFIT umožňuje jejich nositeli zavázat si je jakýmkoliv způsobem v závislosti na vkusu, běžeckém stylu či individuálních preferencích. Poprvé bylo toto variabilní šněrování představeno u verze FUTURE 18.1, nicméně nové FUTURE 2.1 se pyšní několika vylepšeními. Zvýšil se počet jednotlivých ok a došlo k jejich těsnějšímu uchycení k podkladu. Špička i pata boty jsou zpevněny vrstvou flexibilního TPU materiálu. Pro dosažení dokonalého komfortu je svrchní síť NETFIT propojena s ponožkou evoKNIT, čímž vznikl pevný flexibilní materiál, který obepne chodidlo jako druhá kůže a umožní hráčům dokonalý kontakt s míčem.

PUMA ONE byly navrženy tak, aby pomohly vylepšit všechny aspekty hry. Svrchním materiálem zůstává super měkká a tenká kůže, která je v klíčových oblastech zpevněna. Střih kombinuje FUSEFIT technologii a ponožku evoKNIT. Rychlost se posunula do nových dimenzí díky vylehčené podrážce RAPIDSPRINT, jež přispívá k snížení hmotnosti boty a vyšší rychlosti na hřišti. Nové uspořádání čepů pomáhá hráčům k větší stabilitě.

Vylepšené kopačky v nových barvách budou nosit světoví hráči jako Antoine Griezmann, Sergio Agüero, Olivier Giroud, Marco Reus, Nacho Monreal, Diego Godin, Giovani Lo Celso, Rui Patricio, Jonathan dos Santos, Stephan Lichtsteiner  a Makoto Hasebe.