Zprávy

PUMA představila nové dresy české fotbalové reprezentace

Sportovní značka PUMA a Fotbalová asociace České republiky představily nové celočervené dresy, v nichž budou čeští reprezentanti hrát na EURU 2016 ve Francii. Na tiskové konferenci v právě zrekonstruovaném obchodě PUMA Concept Store v pražském Palladiu představili nové dresy hráči českého národního týmu Pavel Kadeřábek, Bořek Dočkal, Vladimír Darida a Michal Kadlec.

Na akci nechyběl ani Antonín Panenka, bývalý československý reprezentant a fotbalová legenda. Nové dresy oblékli čeští fotbalisté na hřišti poprvé 13. listopadu v přátelském zápase proti Srbsku.

Dresy připomínají historickéúspěchy národního týmu na EURU a vyzývají „zopakujme dějiny“. Domácí dresy jsou inspirované vítězstvím československého týmu na EURU 76 a venkovní dresy druhým místem získaným českou reprezentací na EURU 96.

Nový dres české fotbalové reprezentace má na přední straně dynamickou grafiku inspirovanou znakem FAČR. Na rukávech jsou umístěny podélné panely a síťovina v podpaží umožňuje lepší cirkulaci vzduchu. Lem u krku je uprostřed vykrojený do tvaru malého límce. Na hrudi se nachází logo PUMA a znak FAČR, jehož dolní část je jediným modrým detailem jinak celočerveného dresu. Součástí soupravy jsou také červené šortky a ponožky.

Český dres disponuje novou technologií PUMA ACTV Thermo-R, která je strategicky umístěna na obou stranách dresu a pomáhá hráčům udržet optimální tělesnou teplotu. Na vnitřní části dresu jsou umístěny pásky ze speciálního materiálu s mikro kapslemi, jež absorbují přebytečné teplo a v případě potřeby jej uvolňují zpátky do pokožky. Díky těmto páskám navíc dresy přiléhají k tělu a poskytují pokožce mikroskopické masáže pro rychlejší a efektivnější přísun energie do svalů.

Nové české dresy jsou k dostání v obchodě PUMA Concept Store v pražském OC Palladium a také v prodejnách TOP4FOOTBALL, SportFotbal.cz, v prodejních sítích Sportisimo and A3Sport a na www.puma.com, www.top4football.cz, www.sportfotball.cz, www.sportisimo.cz, www.a3sport.czawww.reprefotbal.cz.