Zprávy

Raphaël Varane je nově tváří Pumy

5. března 2021

Společnost Puma podepsala dlouhodobý kontrakt s hvězdou fotbalového týmu Real Madrid a francouzským reprezentantem Raphaëlem Varanem. Varane bude nově hrát v kopačkách PUMA ULTRA silo. Má se jednat o nejlehčí obuv z kolekce Puma.

Varane začal svou profesionální kariéru v 17 letech v Lens, za klub Real Madrid nastoupil již ve 300 zápasech. Získal celkem 18 klubových trofejí, jeden titul Copa Del Rey, tři tituly v La Liga, čtyři tituly Světového poháru klubů a čtyřikrát vyhrál Ligu mistrů. Ve svých 24 letech vyhrál titul Ligy mistrů potřetí a stal se nejmladším hráčem, který kdy takového titulu dosáhl.

Fotbalista hraje od svých 19 let za francouzskou reprezentaci, v roce 2014 při mistrovství světa byl nominovaný na cenu pro nejlepšího mladého hráče, při mistrovství světa v roce 2018 hrál všechny zápasy až po vítězné finále.