Mediabanka

Odlo má novou mediální kampaň

19. března 2024

Švýcarská značka sportovního oblečení Odlo představila novou strategii značky a dosud nejrozsáhlejší mediální kampaň. Strategie vyvinutá ve spolupráci s londýnskou kreativní agenturou AKQA má "probudit" outdoorové nadšence a inspirovat je k hledání naplnění těla i duše v přírodě. Novým mottem značky je “There’s more out there.” Odlo chce povzbudit sportovce, aby živili oheň, který v nich příroda zažehne, a zažili tak okamžiky, kterých chtějí vždy více.

"Naší novou múzou jsou 'znovuprobuzení sportovci' - koncept, který jde napříč všemi věkovými skupinami," říká generální ředitel společnosti Odlo Daniel Eppler. "Tímto termínem označujeme všechny, kteří získali nový pohled na to, co pro ně příroda znamená. Lidé, kteří chodí trénovat, dobíjejí baterky a čistí si hlavu. Díky novému směřování naší značky chceme proměnit každou outdoorovou aktivitu ve skutečný zážitek tím, že znovu zažehneme vášeň všech sportovců pro pohyb v přírodě."

Novou strategii značky doprovází mediální kampaň, v níž vystupuje bývalý biatlonista a globální ambasador značky Odlo Martin Fourcade. Jako profesionálnímu sportovci byla příroda místem, kde Francouz trénoval a závodil. Dnes si ji užívá jako místo naplnění, které mu přináší nesmírnou radost. "Už nezávodím," říká Fourcadeův hlas zpoza obrazovky. "Ani proti času, ani proti sobě, ani proti ostatním. Teď mě pohání něco jiného."Kampaň se natáčela nedaleko sídla společnosti Odlo ve švýcarském Hünenbergu ve spolupráci s oblastí Lenzerheide.

Součástí kampaně je rozšiřování partnerství se sportovci a federacemi. Společnost již získala jako ambasadory značky úspěšné biatlonistky Selinu, Elisu a Aitu Gasparinovy, které propůjčí tvář její marketingové kampani pro podzim/zimu 2024.

Zdroj: Odlo